wybierz wersję:    dołącz do nas
newsletter:
szukaj:
Water Expo Poland 2019
Water Expo Poland 2019

Water Expo Poland 2019 w dniach 10-11 kwietnia 2019 w Warszawie to nowa odsłona organizowanych od 2012 roku targów WaterWays Expo poświęconych żegludze śródlądowej i gospodarce wodnej, wzbogacona o cały szereg aktualnych zagadnień związanych z gospodarczymi, społecznymi i środowiskowymi aspektami wykorzystania wody.

Żegluga śródlądowa
Żegluga śródlądowa

Transport towarów z wykorzystaniem śródlądowych dróg wodnych sprawdza się w wielu krajach, gdzie jest integralnym elementem systemu transportu intermodalnego. Ratyfikacja przez Polskę konwencji AGN stanowi zapowiedź powrotu dobrej koniunktury m.in. dla armatorów śródlądowych,  stoczni rzecznych i producentów wyposażenia statków.

Gospodarka wodna
Gospodarka wodna

Inwestycje w retencję i gospodarkę wodną stanowią dla Polski - kraju o relatywnie niewielkich zasobach wody - wyzwanie cywilizacyjne. WaterExpo Poland 2019 stwarza możliwość zaprezentowania planów rozwoju systemu retencji wody w Polsce oraz nowoczesnych rozwiązań np. w konstrukcji stopni wodnych, zbiorników, przepławek itd.

Woda w gospodarce
Woda w gospodarce

Woda stanowi istotny i w wielu wypadkach konieczny element funkcjonowania wielu sektorów gospodarki, takich jak energetyka (zarówno wodna jak i konwencjonalna), rolnictwo, przemysł itd.. Jej dostępność, racjonalne wykorzystanie oraz odpowiednie oczyszczenie stanowi jeden z głównych, nowych tematów Water Expo Poland 2019

Ochrona przeciwpowodziowa
Ochrona przeciwpowodziowa

Średnioroczny koszt zaniedbań i strat związanych z pojawiającymi się w Polsce średnio co 10 lat katastrofalnymi powodziami szacuje się na poziomie 6,5 miliarda złotych (rocznie). Na Water Expo Poland 2019 prezentowane mogą być m. in. plany i rozwiązania na rzecz rewitalizacji systemu ochrony przeciwpowodziowej.

Woda dla życia
Woda dla życia

Ze względu na niewielkie zasoby wodne w Polsce, szczególnie istotne jest zapoznanie się i wdrożenie nowoczesnych technologii na rzecz uzdatniania, doprowadzenia, odprowadzenia i recyklingu dostępnej wody pitnej. Water Expo Poland 2019 stwarza możliwości prezentacji technologii dla oczyszczalni ścieków i systemów wodno-kanalizacyjnych.

Spotkanie z delegacją holenderskich przedsiębiorców

Międzynarodowe Targi i Konferencje Water Expo 2019

10 i 11 kwietnia 2019

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

 

                Szanowni Państwo,

      

                     uprzejmie zapraszamy na spotkanie z delegacją holenderskich przedsiębiorców!

Przedsiębiorcy zainteresowani są nawiązaniem współpracy z polskimi firmami i samorządami w dziedzinie gospodarki wodnej i żeglugi śródlądowej. W celu indywidualnego, szczegółowego przedyskutowania możliwości biznesowych zapraszamy do odwiedzenia ich stoiska podczas Water Expo 2019.

WATEREXPO to  konferencje, których tematyka obejmuje z jednej strony  budowę, regulację, pogłębianiem i oczyszczanie rzek, portów i marin, integrację żeglugi śródlądowej z infrastrukturą kolejową i drogową. Z drugiej zaś  dystrybucję i uzdatnianie wody, problematykę bezpieczeństwa przeciwpowodziowego i przeciwdziałania skutkom suszy oraz ochronę środowiska.

Podczas dwóch dni konferencji omawiane będą także modele finansowania inwestycji oraz zorganizowane  warsztaty poświęcone  finansowaniu inwestycji w ramach PPP „PPP w sektorze WOD-KAN: szanse dla samorządów, wyzwania i dobre praktyki” (ilość miejsc ograniczona).

Odbiorcami Water Expo są samorządowcy oraz  polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa, zainteresowane udziałem w przetargach oraz innych formach pozyskania zleceń.

 

Informacje organizacyjne:

  1. Wszystkich informacji dotyczących wydarzenia udziela:
  • Katarzyna Maciąg mail: tel. 664 307 120
Zarząd Targów Warszawskich SA
02-566 Warszawa
ul. Puławska 12a

e-mail:
telefon
+48 (22) 849 60 06

fax
+48 (22) 849 3584
© 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zstudio.pl